Schody kręcone są bardzo praktyczne, ponieważ nie zajmują dużo miejsca, co pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Do takiej konstrukcji trzeba dobrać balustradę, która idealnie podkreśli kształt stopni. A jakie balustrady do schodów kręconych są obecnie modne i na jaki model warto się zdecydować?

Metalowa balustrada do nowoczesnych wnętrz

Schody kręcone to popularne rozwiązanie chętnie stosowane w nowoczesnych apartamentach, biurach i domach jednorodzinnych. Jednak, aby domownicy lub pracownicy mogli się bezpiecznie się po nich poruszać, muszą być zabudowane balustradą, która będzie miała odpowiednią wysokość i zwartą konstrukcję. Balustrady do schodów kręconych najczęściej są wykonane z metalu i stali nierdzewnej i można je nabyć w uniwersalnych kolorach takich jak czarny lub srebrny mat. Ważne, by wybrany model był dobrze przystosowany do kształtu otworu, który może być okrągły, kwadratowy lub stanowić wejście na antresolę.

Metalowa balustrada ze stylowymi drewnianymi słupkami

Balustrady do schodów kręconych mogą być wykończone stylowymi drewnianymi słupkami, które nadadzą wnętrzu przytulności. W ten sposób zaprojektowano elegancką balustradę Cora Model Berlin, która jest dostępna w ofercie firmy https://schody24.net.pl/pl/balustrady. Wspomniany model można łatwo dostosować do parametrów posiadanych schodów, a gotowy produkt jest wyjątkowo prosty w montażu. W zależności od preferencji klienta montaż można wykonać samodzielnie lub zlecić go fachowcom. Wszystkie projekty są przygotowywane indywidualnie na podstawie przesłanych rzutów lub szkiców z wymiarami rzeczywistymi.

Na co warto zwrócić uwagę, wybierając balustrady do schodów kręconych?

Balustrady do schodów kręconych muszą nie tylko wyglądać estetycznie, ale powinny być także precyzyjnie wykończone, bezpieczne i funkcjonalne. Poza tym to ważne, by wybrać sprawdzone i trwałe rozwiązanie, które jednocześnie będzie wygodne w codziennej pielęgnacji. Balustrada do schodów kręconych musi być również idealnie dopasowana do stylu, w jakim urządzono dane wnętrze.

Wchodzenie i schodzenie po schodach kręconych wymaga posiadania odpowiedniej balustrady, która idealnie wkomponuje się w dane pomieszczenie i podkreśli jego unikalny charakter. Metalowe balustrady do schodów kręconych wyróżniają się pięknym designem, który sprawdzi się zarówno w starym, jak i w nowym budownictwie. Solidne wykonane poręcze zapewnią domownikom właściwą podporę i sprawią, że korzystanie ze schodów będzie wyjątkowo komfortowe i przyjemne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj