Problem otyłości może dotknąć również psa. W końcu nie każdy właściciel potrafi oprzeć się słodkim oczkom proszącym o dokładkę lub dodatkowy przysmak. Niestety w przypadku pupili nadwaga jest tak samo niebezpieczna jak w przypadku ludzi i równie niekorzystnie wpływa na ich zdrowie. Na szczęście karmy odchudzające dla psa zostały stworzone z myślą właśnie o psich łakomczuchach. W dodatku ich spożywanie nie musi wiązać się z wyrzeczeniami i smutną miną psiaka. Dzięki bogatemu mięsnemu smakowi każdy pupil będzie czekał z wytęsknieniem na porę posiłku.

Karmy odchudzające dla psa — w trosce o zdrowie pupila

Nadwaga u psa wpływa na jego sprawność fizyczną, jak również prowadzi do wielu dolegliwości zdrowotnych. Osobniki z nadwagą często zmagają się z cukrzycą, problemami skórnymi, a w cięższych przypadkach nawet z niewydolnością nerek i wątroby. Niestety sam ruch w takim przypadku nie wystarczy. Konieczne jest wprowadzenie karmy odchudzającej dla psa, która pomoże zredukować tkankę tłuszczową, zapewniając pupilowi powrót do dawnej sprawności. Dlatego Dolina Noteci stworzyła karmę light dostosowaną do potrzeb psów z nadwagą. W trosce o zdrowie i życie pupila warto zadbać o jego żywienie, aby wyeliminować niepożądane dolegliwości.

Karma dla psa Dolina Noteci Light — tylko zdrowe składniki dostosowane do psich potrzeb

Karmy odchudzające dla psa z Doliny Noteci usprawniają pracę przewodu pokarmowego, przyśpieszając metabolizm i ułatwiając spalanie tłuszczu. Specjalnie dobrane mięso o niższej zawartości białka i tłuszcza nie powoduje tycia, dzięki czemu psiak nie musi zjadać mniejszych porcji, za co z całą pewnością będzie wdzięczny swojemu właścicielowi. Dzięki odpowiedniej dawce witamin i minerałów karmy zapewniają energię potrzebną do intensywnego spędzania dnia ze swoim opiekunem. Ponadto karmy odchudzające dla psów light zostały wzbogacone o takie dodatki jak nasiona Plantago psyllium utrzymujące przez dłuższy czas uczucie sytości i wspomagające odchudzanie, Jukki Majove usprawniającą pracę układu pokarmowego, a także drożdże piwne, które poprawiają odporność. Tak zbilansowana karma doskonale sprawdzi się w przypadku psów zmagających się z nadwagą, otyłością lub starszych osobników.

Karmy odchudzające dla psów o bogatym mięsnym smaku

Odchudzanie często kojarzy się z czymś nieprzyjemnym i wymagającym poświęceń. Jednak w przypadku karmy odchudzającej dla psa light od Doliny Noteci wcale tak nie musi być. Pomimo mniejszej ilości białka i tłuszczu, a także jej lekkostrawności nie traci na swoim wyjątkowym smaku. Połączenie wieprzowiny z kurczakiem skusi nawet niejadka do skosztowania. Ponadto dzięki dodatkowi dyni i jajka mięso nabiera całkiem nowego aromatu. W końcu mięso jest tym, czego pragnie każdy pies w swojej diecie. Właściciel może mu to zapewnić wprowadzając do jego diety karmy odchudzające dla psa, jednocześnie dbając o jego zdrowie i dodając mu energii niezbędnej do wspólnego przeżywania przygód.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here