Podróże do Anglii nie należą do tych przyjemnych, przez odległość i czas związany z podróżą trzeba uzbroić się w cierpliwość, ale nie tylko. Najlepiej wybrać firmę przewozową o wysokiej klasie samochodów, ponieważ przy długiej jeździe bez ruchu, może spowodować problemy zdrowotne. Jakimi są opuchnięcia nóg, nudności niestrawność, najlepiej się przygotować do takiej podróży i zabrać ze sobą do środka bagaż podręczny a w nim zapas jedzenia, picia, dokumenty i gotówkę. Jeżeli mamy problemy ze snem, zabranie poduszki i opaski na oczy będzie dobrym rozwiązaniem. Należy uważać z nawodnieniem podczas podróży, ponieważ busy nie są wyposażone w toalety. Busy z Polski do Anglii są na tyle powszechne, że znalezienie przewoźnika nie będzie trudne a ceny uzależnione są od lokalizacji w poszczególnych województwach

Jak spakować bagaż?

Ze względu na określoną ilość miejsc bagażowych busy do Anglii są w stanie zabrać bagaż o wadze nieprzekraczającej 60 kg i ilości jeden walizki i dwóch torb. Warto jedzenie wcześniej odpowiednio zabezpieczyć i hermetycznie zapakować, aby nie uległy zniszczeniu.

Potrzebne dokumenty

Przewozy do Anglii wymagają zabrania odpowiednich dokumentów, bez nich nie będziemy mogli przekroczyć granicy przy kontroli. Wymagany jest paszport, dowód osobisty a w przypadku nie ukończenia 18-lat, zgoda rodzica. Należy pamiętać i wcześniej sprawdzić ważność dokumentów i czy jest widoczne zdjęcie.

Zabronione jest wwożenie na ten Wielkiej Brytanii narkotyków, pornografii, nagrań pirackich, narzędzi niebezpiecznych. Busy Polska Anglia są kontrolowane i za każdym razem sprawdzane, odradzane jest próba przemycenia wyżej wymienionych przedmiotów, substancji.

Transport przesyłek

Paczki z Anglii transportowane są bezpośrednio od klienta pod wybrany adres w Wielkiej Brytanii. Czas realizacji wynosi zazwyczaj od 2 do 3 dni roboczych. Trzeba wcześniej podać przedmiot, rozmiar, kształt i wagę. Cena transportu zależy od gabarytu, busy do Anglii posiadają ograniczoną ilość miejsc na paczki przez wzgląd na bagaże, więc trzeba pamiętać o ówczesnej konsultacji rozmiaru przesyłki.

Sprawdź ofertę na stronie: https://angliabus.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj