Disney Plus wystartował w Polsce 14 czerwca. Przyniosło to niesamowite poruszenie miłośników platform VOD. Konta Premium Disney+ były rejestrowane w zawrotnym tempie. Szczerze? nie ma się czemu dziwić. Disney to duży gracz i zadbał o bogatą ofertę, która ściąga przed ekrany dzieci i dorosłych. Nie brakuje tam również produkcji niszowych.

Dlaczego warto zainteresować się Disney Plus?

Warto zarejestrować konto Disney+ chociażby dla świetnych produkcji kinowych. Platforma może poszczycić się tym, że jako jedyne VOD na świecie, posiada w ofercie tytuły spod szyldu Star Wars, Marvel, National Geographic, Pixar czy Star. Oczywiście nie zabrakło też autorskich produkcji samego Disneya. Dostęp do Disney + Konta Premium możesz wykupić pod linkiem https://taniepremium.pl/produkt/disney-plus/. Jest to dostęp do współdzielonego Konta Disney Plus w postaci jednego profilu.

Disney + Konto Premium – filmy i seriale

Wśród filmów i seriali znajdziesz propozycje dla całych rodzin. Z pewnością ucieszą się fani Avengersów i X-Menów. Powody do zadowolenia będą mieli również miłośnicy starszych seriali telewizyjnych. Wszystko ze względu na to, że w ofercie dostępne są takie tytuły jak np. „Z Archiwum X”, czy też „Lost”. Ten drugi swojego czasu królował na ekranach. Była to świetnie opowiedziana, wielowątkowa historia o losach rozbitków lotu linii Oceanic Airlines, a wyspa na którą trafili skrywa wiele tajemnic. Z kolei najmłodszych widzów rozraduje obecność animowanych produkcji, pochodzących z Disney i Pixar, a fani produkcji dokumentalnych skorzystają z oferty National Geographic.

Jakiej jakości spodziewać się na koncie Disney Plus?

Twórcy platformy zadbali o jakość obrazu tak samo mocno, jak o sam repertuar. Na platformie obejrzysz wszystko w rozdzielczość 4K, wspartej kodekami Dolby Vision i Dolby Atmos. Cieszy również fakt, że z Disney + Konta Premium skorzystasz na wielu urządzeniach. Konsole do gier, TV Boxy, czy smartfony to tylko niektóre z urządzeń, na które dostępna jest Aplikacja Disney+.

Czy warto skorzystać z konta Disney+

Jedyna słuszna odpowiedź na to pytanie to TAK. Zdecydowanie warto wykupić konto Disney Plus i rozkoszować się każdym elementem tego serwisu. Baza filmów odtwarzanych na żądanie oraz jakość obraz i dźwięku przygniata. Na dodatek sama Aplikacja Disney Plus jest intuicyjna i nie sprawia żadnych problemów. Jeżeli nie chcesz przepłacać za Disney + Konto Premium to możesz zrzucić się ze znajomymi i przypisać każdemu osobny profil lub skorzystać z oferty sklepu TaniePremium.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here