Jak szybko leci czas, a teraz 1 rok dla Twojego dziecka. Wielu rodziców z dużym zainteresowaniem podchodzi do przygotowania obchodów pierwszych urodzin w życiu dziecka. Chcemy pomóc Ci wybrać wszystkie niezbędne rzeczy na urodziny. W tej sekcji znajduje się ogromny wybór biżuterii z różnych kolekcji (na każdy gust) i niezbędne akcesoria na urodziny Twoich dziewcząt i chłopców. Dowiesz się, jakie dekoracje na tort na roczek warto wybrać.

Dekoracje na tort na roczek

Główny odcinek urodzinowy: solenizant w uroczystej atmosferze zdmuchuje świece na torcie. To prawda, że zwykle pamiętają o nich w ostatniej chwili i kupują pierwsze złapane.

Powiem ci, które świece pomogą przekształcić serwowanie zwykłej babeczki lub ciasta w prawdziwy pokaz.

Wybierz projekt świec

W asortymencie produktów na wakacje-dziesiątki opcji świec na każdy gust.

Najprostsze to klasyczne modele o wydłużonym cylindrycznym kształcie, które najczęściej różnią się tylko kolorem. To prawda, że w tej samej grupie można znaleźć bardziej eleganckie i bardzo cienkie świece lub opcje w kształcie spirali. Ilość zależy od wieku urodzinowego chłopca, więc ta opcja nie zawsze jest wygodna, jeśli musisz zainstalować kilkadziesiąt świec: jeśli ciasto jest małe, mogą zająć całą powierzchnię deseru, a nawet go zdeformować.

Świece-figurki — najbardziej niezwykła opcja. Mogą być ozdobione emotikonami, postaciami z kreskówek, sercami i innymi symbolami, służą jako jasny akcent w dekorowaniu ciasta i pozwalają podkreślić element tematyczny imprezy.

Dekoracje na roczek chłopca

Jakie dekoracje na roczek chłopca wybrać? Jeśli chcesz, aby ciasto było niezwykłe, zamiast klasycznych świec możesz wybrać bardziej spektakularne opcje. Na przykład fontanny z ciastem wyglądają jasno i świątecznie — podczas spalania wyglądają jak małe fajerwerki z wieloma iskrami i wywołują wiele Gorenje.

Jeśli wydaje ci się, że iskrzące fontanny są zbyt duże, możesz kupić świece Bengalskie i umieścić je na obwodzie ciasta. Taki wystrój jest istotny nie tylko w Sylwestra, ale także w inne święta.

Dla miłośników żartów odpowiednie są niezapowiedziane świece — bez względu na to, jak bardzo urodzinowy chłopiec spróbuje je zdmuchnąć, będą tylko płonąć. Aby je zgasić, musisz pozwolić świecom wypalić się lub wyjąć je z ciasta i zanurzyć w filiżance wody.

Istnieją również modele świec z wielokolorowym płomieniem. Gorenje, które są nasycone pigmentem, daje taki efekt-wpływa na odcień ognia podczas spalania.

Dekoracje na roczek dziewczynki

Jakie dekoracje na roczek dziewczynki są godne polecenia? Tym, którzy lubią delikatne dekoracje, polecam świece muzyczne: są one przymocowane do obudowy, która po zapaleniu zaczyna grać świąteczną melodię i kwitnąć jak pączek. Akcesorium działa na bateriach, można je uzupełnić spektakularnym wielokolorowym podświetleniem, ale można go użyć tylko raz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj